Rezultati tekmovanj in natečajev 

 

Legenda:

B – bronasto priznanje S – srebrno priznanje S (d) – srebrno priznanje na državnem tekmovanju Z – zlato priznanje
B (r) – bronasto priznanje na regijskem tekmovanju Š – šolsko tekmovanje R – regijsko tekmovanje D – državno tekmovanje
Bi (š) – biserno priznanje na šolskem tekmovanju M – mednarodno tekmovanje    

 

III. triada

  1. razred
IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Anja Kordež

B, Z – tekmovanje iz logike

B – tekmovanje iz angleščine

Lara Gül

B – tekmovanje iz logike

B – tekmovanje iz zgodovine

Eva Mlekuž B – tekmovanje iz Vesele šole
Neža Spanžel

B, S(d) – tekmovanje iz matematike

R – 1. mesto posamično badminton

R – 1. mesto ekipno badminton

Manca Kotnik S – tekmovanje o sladkorni bolezni
Neža Poberžnik B – tekmovanje iz angleščine
Jon Pavel Mori B – tekmovanje iz angleščine
Urša Brezovnik B – tekmovanje iz angleščine
Žan Luka Vušnik

R – 1. mesto akvatlon

D – 2. mesto plavanje 50 m prosto

Tia Vidović D – 2. mesto judo
Arijalda Mustafić

D – 3. mesto ekipno badminton

D – 2. mesto posamično badminton

R – 1. mesto posamično badminton

R – 2. mesto ekipno badminton

Evita Lever

D – 3. mesto ekipno badminton

R – 3. mesto posamično badminton

 

  1. razred
IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Lana Plevnik

B, Z – tekmovanje iz slovenščine

B – tekmovanje iz Vesele šole

Ema Šuštar B – tekmovanje iz slovenščine
Ema Pavše B – tekmovanje iz slovenščine
Julijan Cifer

B – tekmovanje iz zgodovina

D – 3. mesto ekipno badminton

R – 1. mesto posamično badminton

R – 1. mesto ekipno badminton

Žan Sfaxi B – tekmovanje iz matematike
Maks Andrej Erjavec

B – tekmovanje iz matematike

D – 3. mesto ekipno badminton

R – 2. mesto posamično badminton

R – 2. mesto ekipno badminton

Gal Gangl B – tekmovanje iz angleščine
Tonja Hudopisk B – tekmovanje iz angleščine
Larisa Kahvedžić B, S – tekmovanje iz angleščine
Kai Sirovina Dvornik

B, S – tekmovanje iz angleščine

B – tekmovanje iz fizike

Sara Večko D – 3. mesto ekipno badminton
Miha Kozlar

D – 3. mesto ekipno badminton

R – 2. mesto ekipno badminton

Loti Kresnik Mlinar D – 1. mesto veleslalom
Alma Ahmetović

R – 2. mesto posamično badminton

R – 2. mesto ekipno badminton

Eva Vrčkovnik

R – 2. mesto ekipno badminton

Tea Petrič Filip

R – 1. mesto ekipno badminton

 

  1. razred
IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Zala Begić

B – tekmovanje iz logike

B – tekmovanje iz Vesele šole

Andraž Kotnik D – 1. mesto veleslalom
Ilhana Mustafić R – 1. mesto posamično badminton

II. triada

6. razred

IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Tim Verlak

B – tekmovanje iz logike

R – 3. mesto akvatlon

Hana Valcl

B – tekmovanje iz logike

B – tekmovanje iz Vesele šole

Rok Ovnič B – tekmovanje iz logike
Julija Rožen B, Z – tekmovanje iz Vesele šole
Vukašin Ljucović B – tekmovanje iz matematike
Monika Lesjak B – tekmovanje iz matematike
Leni Javornik Požarnik R – 2. mesto posamično badminton
   

 

  1. razred
IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Erik Šnajder Myint B – tekmovanje iz logike
Žiga Merkač B – tekmovanje iz logike
Žiga Lichteneger B – tekmovanje iz logike
Aleksandar Agić B – tekmovanje iz logike
Nuša Potočnik

B – tekmovanje iz Vesele šole

R – 1. mesto posamično badminton

Oskar Kaker

R – 1. mesto posamično badminton

R – 1. mesto ekipno badminton

Lia Duler R – 2. mesto posamično badminton
Urh Prosenc R – 3. mesto posamično badminton

 

  1. razred
IME IN PRIIMEK PRIZNANJA
Tibor Markovič B – tekmovanje iz logike
Zala Simonič

B – tekmovanje iz logike

R – 3. mesto akvatlon

Uroš Mrdaković Nedeljković B – tekmovanje iz logike
Nana Kotnik

B – tekmovanje iz logike

B – tekmovanje iz Vesele šole

Anže Kos

B – tekmovanje iz logike

B, S(d) – tekmovanje iz Vesele šole

R – 1. mesto akvatlon

Sara Potočnik B – tekmovanje iz Vesele šole
(Skupno 5.828 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost