Osebna izkaznica 

 

Osnovna šola Koroški jeklarji 


 

Osnovna šola Koroški jeklarji
Javornik 35
2390 Ravne na Koroškem

Ravnatelj: Aljaž Banko

Pomočnica ravnatelja: Jana Krančan Erjavec

Elektronski naslov: o-kojeravne.mb@guest.arnes.si

Podračun: UJP 01303-6030677578

Davčna številka: 83712143

 

 Podružnica Kotlje


 

Podružnična šola Kotlje
Kotlje 7
2394 Kotlje

Vodja podružnice Kotlje: Vanja Kačič

Telefonske številke:

Podružnica Kotlje 02 82 15 450
  02 82 15 451

 

 

OŠ Koroški jeklarji

POŠ Kotlje

 

Zaposleni

 

 Ravnatelj  Aljaž Banko  02 62 04 670
 Vodja podružnične šole  Vanja Kačič  02 82 15 450
 Pomočnica ravnatelja  Jana Krančan Erjavec  02 62 04 671
 Tajništvo  Mateja Kotnik  02 82 15 453,    02 82 20 208 (fax)
 Računovodstvo  Tina Hafner  02 62 04 672
 Knjigovodstvo  Bernarda Ferk  02 62 04 673
 Svetovalna služba  Tanja Naveršnik  02 62 04 674
 Svetovalna služba  Katja Krivec  02 62 04 679
 Specialna pedagoginja  Jasmina Pušnik,  02 64 04 675
 Specialna pedagoginja   Anja Jelen  02 82 15 452
 Specialna pedagoginja  Staša Kukovec

 02 62 04 454 (sreda, četrtek)

02 64 04 675 (petek)

 Psihologinja  Andreja Golob  02 62 04 454
 Knjižnica Jasmina Pečovnik, Dragica Kolar  02 62 04 678
 Zbornica    02 62 04 682
 Kabinet učiteljev ŠV    02 62 04 676
 Računalniški kabinet    02 62 04 683
 Kuhinja    02 62 04 681
 Hišnik    02 62 04 677

 

 

 

Razredniki 1. triade 

IME IN PRIIMEK RAZRED
Ajda Kadiš 1. A
Tanja Hudrap 1. A
Larisa Podržavnik 1. B
Vesna Černjak 1. B
Vesna Junger 1. K
Marija Kotnik 1. K
Darja Štrekelj 2. A
Matjaž Homan 2. B
Aleksandra Kričej 2. K
Olga Natlačen 3. A
Jožica Podvratnik 3. B
Vanja Kačič 3. K

 

Razredniki 2. triade 

IME IN PRIIMEK RAZRED
Lotka Velički 4. A
Melanie Veselko 4. B
Suzana Makič 4. K
Maja Pečnik 5. A
Simona Auprih 5. B
Manica Gerdej 5. C
Martina Čapelnik 6. A
Katja Krivec
Janja Spanžel
6. B
6. C

 

Razredniki 3. triade 

IME IN PRIIMEK RAZRED
Jure Arnold 7. A
Jure Plevnik 7. B
Mojca Hrvatin Pridigar 8. A
Tina Lipovnik 8. B
Saša Voler 8. C
Nina Ošlovnik 9. A
Petra Podjaveršek 9. B
Martina Ploder 9. C

 

Ostali učitelji

IME IN PRIIMEK  
Miha Bevc  
Kotnik Jaka (nadomešča Barbara Čebulj)  
Ana Čepin  
Irena Černovšek  
Simona Grenko  
Jana Krančan Erjavec  
Katja Krejan  
Dejan Hrovat  
Simona Lečnik-Šrot  
Mitja Lednik  
Maja Marin  
Jasmina Pečovnik  
Branko Plestenjak  
Irena Plešnik  
Martina Popič  
Cvetka Praznik  
Eva Tretjak  
Karmen Vučko-Pogorevčnik  
Sonja Zorman Grabner  
Aleš Brumnik  
   

 

Tehnično osebje

Hišniki: Franjo Jurač, Robert Šipek
Upravitelj večnamenske dvorane Kotlje: Zdenko Andonov Seitl
Kuharice: Anica Tajzel, Irena Mavrel, Mira Kogelnik, Katja Mešel
Razdeljevanje hrane v Kotljah: Urška Rapuc
Čistilke: Hava Softić, Klavdija Repnik, Bosiljka Josipović, Ivka Čurič, Frančiška Šapek, Suzana Navodnik, Urška Rapuc, Klara Trost
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
(Skupno 7.546 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost