Današnje srečanje ( 15. 5. 2024 ) Seniork iz Kotelj in učencev 3.k je bilo prav posebno.

Učenke in učenci so pod mentorstvom učiteljice Vanje Kačič in v spremstvu učiteljice Suzane Makič pogumno, odločno in vzorno predstavili svoje raziskovalne naloge o zanimivostih v Kotljah nekoč in danes.  Seniorke so pohvalile njihovo znanje in sproščenost.

Učili so se drug od drugega. Seniorke so z učenci delile spomine iz otroštva vezane na šolo in Kotlje.

Medgeneracijsko druženje s tretješolci se je danes razvijalo v prijateljstvo. Združili so starost in mladost.

Naj se tkejo medgeneracijska prijateljstva z nasmehom, naklonjenostjo, prijazno besedo in pozornostjo, je zapisala gospa Janja Čebulj.  Dodajam misel gospe Ivane Prislan; na mladih svet stoji, od starejših se uči in se vrti, vrti…

V spomin na današnje srečanje smo vsi dobili zapestnico PRIJATELJSTVA.

Posladkali smo se z domačimi keksi in malinovcem.

Vanja Kačič