V ponedeljek, 3.10. 2022, se je na stadionu pri 2. OŠ Slovenj Gradec odvijalo ekipno področno prvenstvo v atletiki. Ekipa 18 učencev je dosegla 4. mesto od sedmih sodelujočih OŠ Koroške, ekipa 21 učenk pa odlično 1. mesto, s čimer so si zagotovile vstop na državno tekmovanje, ki je bilo v četrtek, 6.10.2022 na istem stadionu.

S suverenimi nastopi in odličnim doprinosom točk so dekleta ekipno zaključila na izvrstnem 15. mestu od 94 osnovnih šol. Nadvse uspešna je bila učenka Ana Vita Verneker, ki si je z najboljšim rezultatom med učenkami prisvojila pokal in s tem ponovno dokazala, da je njena športna pot zelo perspektivna. Iskrene čestitke!

Prav vsem učencem in učenkam, ki so se udeležili področnega in državnega tekmovanja,
čestitamo za ves trud in športni odnos do tekmovanja, s čimer se ne more ponašati vsaka šola.
Ponosni smo na vas!