V četrtek, 23. februarja 2023, se je v mariborski dvorani Draš odvijalo šolsko tekmovanje severovzhodne Slovenije v skokih z male prožne ponjave. Našo šolo so zastopale mlajše in starejše učenke. Ekipno so mlajše usvojile 4., starejše pa odlično 3. mesto. Ekipo mlajših so sestavljale Manca Čerpnjak, Ela Kolar, Neža Kovač, Ema Kovač ter Mojca Valentar, ekipo starejših pa Ana Ločnikar, Neja Koprivnikar, Nuša Prasnic ter Lia Štruc. Kot posameznici pri mlajših učenkah sta tekmovali še Marisa Adam in Zoja Kragelnik.

Uvrstitev v finale, ki bo 14. marca v Kopru, sta si v konkurenci posameznic izborili Mojca Valentar z drugim, ter Lia Štruc s prvim mestom. Za izvrsten nastop in dosežek jima iskreno čestitamo in držimo pesti za čimboljšo uvrstitev na šolskem državnem tekmovanju!

Maja Marin