Spoštovani starši in skrbniki, dragi učenci!

Članice upravnega odbora šolskega sklada OŠ Koroški jeklarji smo prisluhnile pobudi staršev in se odločile organizirati akcijo zbiranja družabnih iger.

Pobrskajte torej doma in če imate družabne igre, ki so še uporabne in dobro ohranjene, pa jih ne uporabljate več, jih lahko med 29. 11. 2022 in 2. 12. 2022 prinesete razredničarki ali razredniku. Zbrane igre bomo, v kolikor bodo za to primerne, za prostovoljne prispevke, namenjene šolskemu skladu, ponudili na letošnjem decembrskem bazarju, nekaj jih bomo razdelili v oddelke podaljšanega bivanja, če jih bo veliko, pa jih bomo ponudili še drugim institucijam, ki se ukvarjajo z varstvom in vzgojo otrok ali izvajajo programe za socialno šibke.

Veseli bomo, če se boste odzvali našemu povabilu, katerega namen je spodbujati ponovno uporabo in pomagati pomoči potrebnim. Prihajajoči praznični mesec je kot nalašč za to. Naj bo za vas v vseh pogledih čaroben!

Vse dobro vam želimo!

Članice Upravnega odbora  Šolskega sklada OŠ Koroški jeklarji