Tudi v letošnjem šolskem letu so učenci 4. razreda podružnične šole v Kotljah skozi šolsko leto z raznimi dejavnostmi sodelovali v projektu SKUM (razvijanje sporazumevalnih zmožnosti s pomočjo umetnosti). Letos so raziskovali poti in prostore, kjer je odraščal, se igral, tekal, hodil in se potepal mladi Prežihov Voranc. Svoje delo so razdelili na tri glavna področja, to so literatura, gibanje in spoznavanje okolja. Ustvarjalci vsebine so bili otroci 4. k podružnične šole v Kotljah (OŠ Koroški jeklarji), v pomoč pa so jim bili umetniki. Zanimiv pa je tudi naslov letošnjega zemljevida, to je MRGP 4K 20-21. Gre za kratico, ki pomeni: »Mala raziskovalno gibalna pot 4. k v šolskem letu 2020/21«. Upamo, da bomo čimprej lahko povabili mlade raziskovalce na to pot.