V telovadnici OŠ Prežihovega Voranca na Ravnah je v soboto, 7. januarja 2023, potekal tradicionalni otroški badminton festival »Badmintonček – Badmintončica«. Udeležilo se ga je 110 mladih igralcev iz Avstrije, Hrvaške in Slovenije. Sodelovalo je  tudi 9 učencev in učenk naše šole, ki obiskujejo  interesno dejavnost badminton in med najboljše sta se uvrstili Nuša Potočnik in Mojca Valentar. Obe sta bili tretji. Vsem izrekamo iskrene čestitke za pogum in prikazano igro.

Nastopili pa so še drugi učenci naše šole. Prava posebnost so bili trije sorojenci Mustafić, ki so si priigrali tri medalje. Taib in Arijalda sta bila srebrna, Ilhana pa bronasta. Bronasti medalji sta osvojili še Alma Ahmetović in Eva Vrčkovnik.

Čestitke vsem udeležencem mednarodnega turnirja. Bravo!

Mentorica:

Cvetka Praznik