Drage učenke in učenci, spoštovani starši, spoštovani sodelavci!

V čudnih časih in še bolj čudnih razmerah smo zaključili zadnji šolski delovni teden in uspešno dospeli do prvih, zasluženih počitnic.

Eni od doma, drugi v šoli smo postorili vse potrebno, da si lahko sedaj nekoliko oddahnemo. Ne vemo, kaj nas čaka po tem tednu, a verjamem, da nam bo s pozitivno energijo, z dobro voljo in medsebojnim razumevanjem ter predvsem, če se bomo trudili z roko v roki, uspelo prav vse, kar nam bo naložilo življenje potem.

Vsem vam želim  mirne in sončne počitnice. Najdite zase trenutke, ki so nam bili ukradeni v teh dneh, ko smo morali postoriti še marsikaj, a pri tem ne pozabite na varnostne ukrepe, saj nam bo le tako uspelo prekiniti to noro novo realnost.

Bodite zdravi, nasmejani in imejte se lepo. Se vidimo ali vsaj slišimo čez dober teden.

Aljaž Banko, ravnatelj