Spoštovani učenci in starši!

Z veseljem vas obveščam, da se bodo učenci prve triade OŠ Koroški jeklarji in podružnice Kotlje v torek (26. 1. 2021) ponovno vrnili v šolske klopi. Tako kot učenci, tudi zaposleni komaj čakamo, da se spet vidimo v šoli. Vsa podrobna navodila vam bodo sporočili razredniki. V imenu vseh zaposlenih in osebnem imenu pa vsem otrokom izrekam iskreno in toplo dobrodošlico. Prav tako pa vsem učencem, ki ostajate doma, želim, da še naprej tako zavzeto opravljate svoje šolske obveznosti in naj vam ne zmanjka poguma v upanju, da se tudi vi kmalu pridružite mlajšim.

Znašli smo se v situaciji, ko za marsikoga dnevi postajajo dolgočasni in včasih predolgi, a verjamem, da se bomo iz nje rešili in ponovno zaživeli drugače, bolje …

Vse dobro in vse lepo vam želim,

Aljaž Banko, ravnatelj