Novo šolsko leto prinaša novo normalnost, ki se je le stežka navajamo. A bodimo veseli, da bomo pouk začeli, kot smo vajeni sicer – skupaj, učenci in učitelji ter ostali zaposleni. Verjamem, da nam bo s skupnimi močmi uspelo, da se bomo tudi v novi realnosti imeli lepo, da bomo znali kljub upoštevanju novih pravil poiskati pot, ki bo pot uspeha in osebne sreče.

Vas, starše, prosim, da v šolo pošljete le zdrave otroke in s tem pripomorete, da bomo to šolsko leto tudi zaključili skupaj. Mi vsi pa  se bomo potrudili, da bomo s primerno razdaljo, rednim razkuževanjem in umivanjem rok, nošenjem mask, ko bo to potrebno, in novo organizacijo dela dosegli znižanje možnosti prenosa okužbe na minimum. Če se bomo prav vsi obnašali samozaščitno, nam bo to tudi uspelo.

Naj vam novo šolsko leto kljub drugačnosti prinese veliko izzivov, prav toliko nasmehov in veselja ter predvsem zdravja.

Aljaž Banko