Spoštovani starši in učenci!

Obveščamo vas, da smo do danes opravili vse potrebne aktivnosti za izvedbo pouka in življenja v šoli za prav VSE učence in VSE zaposlene. Prihod v šolo bo potekal tako, kot je to bilo pred zaprtjem šol (po vsak razred pride učitelj ob določeni uri pred določen vhod). Podrobno vas bodo o vsem obvestili razredniki.

Čeprav se življenje še ne vrača v povsem normalne tirnice, smo veseli, da bomo po dooooooolgem času spet vsi skupaj. Res se bomo morali še vedno držati nekaterih pravil, ki nam bodo omogočala, da bomo šolsko leto tudi končali v šoli. Predvsem vam polagam na srce, da v šolo prihajate le zdravi. Vsak naj ima s seboj masko, saj so le-te sedaj obvezne za vse, in dosledno upoštevajte navodila učiteljev.

Verjamem, da bo veselje na višku, ko boste lahko prestopili prag svojega mehurčka, svoje učilnice, ko boste lahko maske sneli in videli nasmehe svojih prijateljev …

Vsi skupaj smo veseli ponovnega prvega šolskega dne!

Aljaž Banko