OBVESTILO

Dragi učenci, spoštovani starši!

Obveščamo vas, da je v času pouka na daljavo mogoča izposoja knjižnega gradiva iz šolske knjižnice. Po elektronski pošti jasmina.pecovnik@guest.arnes.si ali dragica.kolar@guest.arnes.si naročite gradivo, ki ga želite (v sporočilo navedite avtorja in naslov gradiva, kdo si ga želi izposoditi ter uro, ko boste gradivo prevzeli).

Na povezavi Spletna knjižnica OŠKJ lahko preverite, katero gradivo je v knjižnici dostopno in ali je prosto.

Naročeno boste lahko prevzeli vsak dan med 11. in 14. uro pri glavnem vhodu v šolo.  Da se dogovorimo za natančno uro predaje gradiva, naju na dan izposoje pokličite na telefonsko številko šolske knjižnice 02 620 46 78.

Prosiva vas, da se ob srečanju držite vseh navodil in priporočil NIJZ za preprečitev okužbe z virusom korona.

Knjižničarki Dragica Kolar in Jasmina Pečovnik